„S Markem Zuckerbergem naprosto souhlasím!“

Zdroj: Jan MařenkaPůvodní článek | Všechny komentáře

Potupné grilování Zuckerberga v Berlíně. Merkelová: Za naše problémy s imigran­ty může Facebook! Buď budeš skákat, jak pískáme, nebo tě vypneme. Drsný útok na svobodu šíření informací. Konec se blíží.


Ve veřejném prostoru není pro nenávistné a tupé hejty místo. Úcta a respekt ke všem mírumilovným uprchlíkům jakékoliv rasy a náboženského vyznání je stoprocentně také moje vlastní krédo.

Vulgarizmus ve vyjadřování je jazykem hlupáků, deprivantů. Všechny negramotné a agresívní třicetileté negry mezi přivandrovalci, všechny pravdoláskaře, havlisty nebo sionisty je nutné zesměšňovat humorem, jako to dělali nebožtíci z Charlie Hebdo, dělat si z křupanů legraci, pranýřovat je humanitárním způsobem, bombardovat jejich nemohoucnost vtipnými bonmoty a žertovnými karikaturami.

Marka Zuckerberga mám velmi rád, je to rovný člověk. Myšlenku celosvětové sociální sítě ukradl svým spolužákům na Harvardu, které později v rámci soudního procesu vyplatil, stejně jako svého společníka zakladatele, shodou okolností také Žida. Markova studentská přítelkyně jej označila – cituji – za „hajzla“, což nikdy nepopřel ani nedementoval (The Social Network). Takový postoj vyžaduje pevný charakter a mimořádnou duchovní sílu.

Mark Zuckerberg je dobrý chlap a vynikající programátor cizích nápadů. Když pro­vede nějaké svinstvo, dokáže se omluvit svému příteli, který mu důvěřoval a finan­coval jeho činnost v dobách, kdy byl absolutní nula bez peněz, nebo zaplatit škody spolužákům, které okrad. Dislike smajlíky na Facebook vyřešil geniálně (nová sada šesti emotikonů nad odkazem „to se mi líbí“, kterou lze přidělit pouze v rámci úvod­ního příspěvku, v diskuzi pak již pouze „I like“).

Marku, nicméně nezapomínej, že svobodomyslní lidé si masově zakládají profily na Vkontakte (vkontakte.ru), tam to skutečně, ale skutečně žije. Mohlo by se Ti přiho­dit, že nebudeš mít koho vychovávat. Nás hodné to bez těch zlých nebaví :) To je masakr, kabaret, karneval zábavy, když si sluníčkáři a sobotkáři nabíhají na vidle internetových upírů. Víš jak se pozná energetický upír na netu, Marku? V přímém střetu umí bojovat a porážet idioty, které se Ty snažíš jen hloupě ostrakizovat. Na netu se bojuje zvláštním druhem spirituální energie a buďto tyhle dary máš, nebo ten Náš boj nech na jiných. Facebook není Tvůj svět, tys ho jen naprogramoval, jako se okopávají záhonky. Jsi náš zahradník, zavaž nám střevíček.

ID

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.