Zika? Asi ne, ale máme si to myslet

Zdroj: Erika M. PeprnáPůvodní článek | Všechny komentáře

Kouřová clona zvaná virus Zika: Co se skrývá v temném pozadí brazilských událostí? Děti bez mozku? Gates a farmaceuti si jistě mnou ruce. Může za to superkomár, nebo je vše jinak?


Díky za článek. Protože moje první reakce na možné příčiny poruchy zvané mikroce­falie, tedy zakrnělých mozků novorozeňat, byla: DROGY.

Latinsko-americká civilizace v čele s Brazílií je mekkou velice benevolentního přístu­pu ke každodenní konzumaci marihuany nebo přírodních opiátů už od dob indiánů, patří to k životnímu stylu a snad ani není chápáno jako sebedestruktivní proces. Jenže odjakživa. Takže proč by teprve v současnosti měly vznikat nějaké genetické problémy při plození dětí?…

Nemají čistě náhodou vojenské a speciální policejní instituce na americkém konti­nentu k potírání pěstování drogových surovin na plantážích ve svém arzenálu napří­klad chemické či biologické prostředky? Nějakou horkou novinku, pocházející z har­vardských laboratoří? Něco jako chemtrails. A kam se poděly ty částečně znehodno­cené suroviny z opiových plantáží, které měly skončit v plamenech? Nezkusil to nějaký frykulin udat ve velkém mezi prostý latinsko-americký lid podobně, jako jsme se v Evropě potýkali s metanolovými deriváty v konzumním alkoholu?

Anebo zcela naopak – nevyrobilo Monsanto ve své horlivosti (a díky svému technolo­gickému a laboratornímu zázemí) jedním vrzem nějaké utajené GMO prostředky na efektivnější způsob pěstění výnosné komodity, zvané opium? Američané přece potře­bují zbrojit a čelit ruské hrozbě, s tiskem dolarů si už dlouho nevystačí.

Nemůže nikdo myslet vážně, že Bill Gates by mohl být strůjcem nějaké technologie k masovému vybíjení populace prostřednictvím genetických mutací. Chtělo by to správně interpretovat jeho veřejná vystoupení a přednášky ve zrádně zavádějícím podobném duchu.

Před několika lety jsem v Brně zažil rodinu, kde se mladý a velice talentovaný pat­náctiletý chlapec s vynikajícími studijními výsledky naučil hulit marihuanu. Po ně­kolika letech skončil jako mentální troska v invalidním důchodu. Jistě, na každého člověka mají opiáty nebo THC jiné individuální účinky. Každopádně mění osobnost v tom lepším případě, v tom horším osobnost fatálně ničí – nejen fyzicky na pohled, ale především zevnitř, v duši. V mozku a celé nervové soustavě, včetně buněk jako jsou spermie a vajíčka. Vymyslet virus, který by cíleně změnšoval hlavičku novoro­zence – to vypadá dost nereálně.

Konzumace lehkých (ale i tvrdých) drog je na příkrém vzestupu také v Evropě. Do Evropy se tyto drogy pašují mimojiné z Latinské Ameriky. Možná proto hrozí epide­mie Zika také v našich končinách. Jistá propagátorka povrchních mouder by prohlá­sila: Moje rada zní – nehulit, nefetovat.

Jeden odkaz jako příklad za stovky podobných, čtěte prosím až do konce, Brazílie jako společenské centrum Latinské Ameriky zde hraje klíčovou roli:

Jedete do Brazílie? Pozor na kokain!

ID

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.