Co jsou ti komunisté vlastně zač?

Zdroj: Přemysl HoudaPůvodní článek | Všechny komentáře

O významu občanských hnutí, iniciativ, o významu jejich vůdců a nutnosti propojení občanů, s rozeštvaným národem lze snadno manipulovat, stádo není totéž co „armáda stoupenců“ • Novodobý záškodník – virtuální Pacient.


Georgi, já nepotřebuji hledat mezi komunisty mnoho inteligentních a schopných lidí, výrazně pracovitějších a slušnějších, než jsou ostatní, mně postačí, když mezi nimi najdu několik velmi naprůměrných vůdců, kteří své řadové stoupence sjednotí a vytvoří z nich armádu, schopnou postavit se na odpor a rozbít současný gang zlodějů, podvodníků, vyděšených kupčíků s mocí. Tohle dokáže jedině „armáda“. Která z českých politických stran má upřímně oddané stoupence… ODS, TOP09, LIDEM, VV? Jsou to jen účelově zorganizované gangy podvodníků. Lze o novodobých českých komunistech říci, že se jedná o účelově zorganizovaný gang podvodníků?

Po netu levituje spousta vyjímečných solitérů, jejichž názory jsou velmi rozumné, inteligence velmi nevšední, přesvědčení velmi silné… ovšem solitéři nikoho nesjednotí, takoví lidé nemají technické možnosti k vytvoření celé armády svých stoupenců, se kterými by se dokázali postavit na odpor současné vládní zrůdnosti, to reálně dokáže jen politická strana s hierarchickým velením anebo občanské hnutí se silnými kořeny, mající svého Jacka Sparrowa.

Existují účinné páky, jak solitéry umlčovat, šikanovat, zastrašovat, ekonomicky vydírat, izolovat od společenského života. Proč myslíte, Georgi, že existuje tak urputná snaha kriminalizovat jakékoliv radikálnější názorové proudy ve společnosti, všechny ty Sládky, Dělnické strany, Komunisty? Protože takové komunity jsou schopny sjednotit armádu souvěrců a začít skutečně bojovat za národní svobodu, za práva obyčejných lidí, za jejich životní úroveň, jsou schopny vytáhnout do boje a dosáhout svých cílů, vytvořit reálný tlak, zorganizovat vzpouru, stávku, vzájemně se podporovat a za své názory třeba i trpět, o samotě se nepřízeň osudu snáší podstatně hůř.

Pro gaunery u moci je ideální stav, jestliže na netu publikují své pindy drobné úderky pulců politologických, kteří svou hloupostí a nevyzrálostí nanejvýš tak rozesírají lidi, aby po sobě nasraní lidé pak plivali v chatu, ale především nic důležitého a konkrétního nedělali, aby ztráceli svůj čas ťukáním do klávesnice a nepokoušeli se sjednotit, vytvořit armádu, aby byli závislí pouze na iluzi své internetové armády (kterou někdo vypne, kdy se mu zachce), aby to zůstalo jen na úrovni nasraného plebsu a izolovaných solitérů.

ID | 16.10.12 20:27

Co s vámi, Georgi… kdykoliv stojíte před volbou mezi nadějí a skepsí, zvolíte laciný a bezpracný pocit, tedy skepsi.
Skepse je jako mor, zažírá se postupem staletí do genetické výbavy morálně devastovaných rodových klanů, s každým dalším pokolením a skepticistní výchovou ochromuje hrdost jejich potomků, oslabuje jejich vůli, touhu po vzdělání a vlastní seberealizaci, umenšuje jejich společenské postavení, vytváří generace a posléze celý národ shrbených sluhů.
Každému co jeho jest – George Kaplana ochrání jeho pastýř, o ochranu pastýře se postará někdo jiný. Díky Bohu.

ID | 17.10.12 16:33

Myslím to samozřejmě obrazně, paní Marie, Dean níže zareagoval správně.
Potřebuji své myšlenky vyjadřovat výrazně, na netu mají expresivní prostředky vyjadřování poněkud jiný účinek, než v reálném světě – určitá nadsázka je vždy ku prospěchu věci, správně zvolená nadsázka zvýrazňuje obrysy myšlenky.

Na netu se pohybuje nezanedbatelné procento postižených nicků, takzvaných Pacientů. (Nicky jsou lidská alterega ovládaná lidskými egy.)
Alterega Pacientů jsou temnou stránkou jejich ega, alterego Pacienta je především zlé, agresívní, zákeřné, nenávistné, nemilující, krvelačné, nihilistické, zrůdné, parazitické – vysávající duševní energii, a především takticky prolhané.
Před zlými úmysly Pacientů je třeba chránit Dobré myšlenky pomocí výrazné nadsázky a beletrie (něco jako ochranné prvky bankovky), aby nedocházelo k napodobování Dobrých myšlenek a jejich zneužívání Pacienty… Pacient se nedokáže zapojit do rozhovoru na bázi nadsázky a beletrie a začít škodit, začne jen pobíhat okolo a nervózně štěkat jako voříšek.
Pacienti jsou křupani, paraziti, kteří umí zfalšovat nadsázku, ale nedokáží napodobit beletrii, pacienti jsou bez talentu. Neschopnost originální nadsázky a beletrie vyvolává u Pacientů velké trauma, bere Pacientům energii, což je na netu základní způsob zabíjení, Marie, Pacient bez energie pojde, přestane se hlásit do diskuze, administrátor jeho mršinu (ztuhlý nick) po několika letech tlení odstraní z databáze (zakope do hlíny).

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.