Dostane Klaus povolávací rozkaz?

Zdroj: Jan SchneiderPůvodní článek | Všechny komentáře

Pokud by někdy Jan Schneider napsal objektivně celý článek, stal by se zázrak.


ID | 14.01.13 14:49

„Franz odpověděl, že pro něj bylo strašně důležité, že se probudila občanská společnost, že si šli lidé naproti, že se ukázalo, že to jde bez politických stran, zájmových skupin i vložených miliónů.“

Zvážíme-li, kdo financuje (Ježíšek?) smartphony, laptopy, internetové připojení a desítky podobných nástrojů pro děti, studenty středních a vysokých škol a české avangardní pankáče, a zvážíme-li, kolik peněz se točí v nákladech na provoz sociální sítě Facebook (jehož je mystérium Franz produktem), pak lze s klidným svědomím konstatovat, že nejdražší volební kampaň všech dob, včetně amerických prezidentů, měl Vladimír Franz. Ovšem tenhle pán je takový mimoň, že si podobné konsekvence nemůže uvědomit, ani kdyby slízal veškeré LSD na světě.

hotovson | 18.01.13 09:45

Jsou to pořád drobné proti nákladům na pořízení a provoz továren, ktere jsou potřebné pro výrobu plakátových tiskařských strojů nebo volebních autobusů. Stavbu elektráren a dálnic zanedbávám… ach jo.

ID | 18.01.13 13:37

Jenže za tyhle služby musely volební týmy platit, proto sedí MUDr. David Rath v base, z těchto důvodů se rozkrádají veřejné finance a předražují zakázky na vojenskou techniku, Hotovsone.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.