Expremiér Špidla: Mým projektem byl Hrad bez Zemana i Klause

Zdroj: Ondřej KoutníkPůvodní článek | Všechny komentáře

O rozdílech mezi fašismem a nacismem • Staré zhrzené dámy to nemají snadné :)


jaaanickanova | 22.01.13 02:51

To jsem nečekala… Otec Karla Schwarzenberga byl členem fašistické Vlajky

ID | 22.01.13 04:18

O Karla Schwarzenberga v tomto článku příliš nejde. Parlamentní listy především zveřejnily jeden z prvních textů na široké mediální platformě, ve kterém se uvádí do správných souvislostí význam a vysvětluje rozdíl mezi pojmy fašismus a nacismus. Jedná se o vynikající a objektivní materiál, autor článku PhDr. Lukáš Petřík vystudoval historii a politologii na FF UK a u profesora Roberta Kvačka napsal postupovou (de facto bakalářskou) práci na téma Ideologie prvorepublikové Vlajky.

ID | 22.01.13 13:11

Gringo Murdoch je přibližně na stejné občanské a intelektuální úrovni jako potulný evropan István Léko, jedná se o diskuzní a žurnalistické gastarbeitery, těmto lidem není radno poodkrývat zasvěcené náměty k úvahám, odhalovat jim stezky k zeleným paloučkům, oba tito dožívající srnci spásají české renesanční úhly pohledu devastujícím způsobem, travička po nich nedorůstá, okusem poničené kmeny krvácí.

deki | 22.01.13 13:36

Proboha, co je to za člověka ten Murdoch? Je z redakce ČP?

ID | 22.01.13 14:05

Kdysi dávno publicista Martin THC Rychlík pochválil gringo Murdocha jako příkladného diskuzního aktivistu na České pozici, vyzdvihl jeho zásluhy v dobách, kdy tento web zkomíral co do počtu příspěvků v chatu a (jinak bezcenných) lajků pod články, bylo třeba podporovat a hecovat každou ambiciózní diskuzní klepnu, která by podpořila parametry pro rating v internetovém byznysu a Babiš cvaknul novoroční dotaci.
Podpora gringo Murdocha však měla spíš Léčivý charakter – v té době došlo na České pozici k výrazné invazi agresívního a výkonného komentátora do diskuzní sekce, zaražený gringo napřed mlčel, pak mlčky trpěl, na chvíli vrtěl ocasem, načež se hystericky distancoval a naznačil svoji prosbu o podporu vrchnosti, které se mu samozřejmě dostalo :)
Máte co dočinění se stárnoucí kavárenskou dámou, s tunami falešné bižuterie a pravými zlatými prsteny, se vznešenou bytostí, leč stále více osamělejší, aby se vyhnula bolestivé konfrontaci s nastupující vlnou renesančních virtuálních bytostí.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.