Hrad: Útok na prezidenta je útokem na demokracii

Zdroj: Jan LupoměskýPůvodní článek | Všechny komentáře

Vážně nevážně o věcech vážných nevážných pod tiskovým prohlášením Kanceláře prezidenta republiky.


Mám jednu kamarádku, velice energická žena, zvyklá toulat se přírodou a přežívat jako trosečník, ta se jen tak z něčeho nepodělá, shodou okolností vysoké IQ. Jednou jsem dostal skvělý nápad, lezla mi trochu na nervy, pořád něco mlela, dávala přednášky o latinských názvech lučních bylin… kropil jsem zahradu natlakovanou hadicí s ledovou vodou, z ničeho nic jsem jí poslal dávku přímo do obličeje. Vydala doslova nelidský skřek a padla k zemi, strašně se lekla. Volali jsme záchranku, měla srdeční slabost. Byl to prostě perfektní nápad…

Všiml jste si Václava Klause, kterému novináři záhy po incidenu strkali mikrofony přes okénko do auta? Měl zpomalený, těžký dech.

ID | 05.10.12 01:33

Knight je můj sympatizant, pane Drdo, sleduje moje texty a občas polemizuje anebo oponuje, mám Knighta rád, je to můj oblíbený radikál. Vás mám taky rád, pane Drdo, jste můj oblíbený obdivovatel mého oblíbeného radikála.
Pokud tomu správně rozumím, Jane, od včerejšího dne držíte bobříka myšlení. No to mě poser… to jste vlastně vydržel téměř čtyřiadvacet hodin, než jste začal myslet a zjistil, že Česká pozice se asi úplně zbláznila. Blahopřeji :)

ID | 05.10.12 01:11

Víte co je na Britských listech špatně? Je tam nuda, nemají obrázky u článků, většina nejslavnějších kreslířů 19. a 20. století se živila tvorbou novinových ilustrací, černobílé pérovky na umělecké úrovni, bez kresbičky jsou sebelepší články jako bez duše, pane Marku, atentát na Klause bez Jiránkova králíka je o ničem.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.