Imigranti jsou příslibem pro budoucnost německého národa?

Zdroj: Petr HájekPůvodní článek | Všechny komentáře

Kaddáfí se nemýlil: Znásilňování, teror a chaos je v Evropě už realitou: Muslimské invazní jednotky si otestovaly politiky, policii i obyvatelstvo. Merkelová může couvnout jen do propasti. Strhne s sebou i Sobotku? Na řadě jsou činy.


Motto: Vyšší kombinatorika – zjednodušené řešení rovnice spřeházením členů

Angela Merkelová může mít pravdu, ovšem skutečný záměr tohoto prohlášení do všech důsledků v současné situaci nelze zveřejnit s ohledem na možnost okamžité reakce a protiopatření vojenského bloku okolo Ruské federace. Jenže oni to vědí, Vladimír Putin není hloupý člověk.

V myšlenkách mne již delší dobu velice trápil výrok Angely Merkelové o imigrantech, jakožto příslibu pro německý národ. Má to být projev ztráty rozumu, je to projev čirého šílenství? Zřejmě nikoliv. Protože…

Řešení ekonomické krize? Prosperita? Co takhle oživit vojensko-průmyslový komplex v celé Evropě a dát lidem práci, tedy totéž, co udělal Hitler v Německu před druhou světovou válkou a financovali to svými půjčkami především američtí bankéři, chcete-li – američtí Židé, jako byli Rothschild, Rockefeller (stejně jako kdykoliv předtím od vzniku FED), jejichž rodinné klany se na totéž chystají zřejmě i v součas­né době. Je to nejzazší způsob, jak zachránit krachující americký dolar, potažmo jeho dceřinou děvku evropské euro, potažmo svůj falešný „americký blahobyt“.

Vyzbrojit, tzn. dát do rukou zbraně současným vojákům evropské národnosti může být z hlediska hegemonie USA nebezpečné, stejně jako americkým starousedlíkům na jejich vlastním území (proto ty nové Obamovy zákony o kontrole soukromého vlastnictví automatických zbraní a nově také možnosti zasáhu americké armády vůči vlastním občanům, což dříve mohly pouze Národní gardy s omezeným arzenálem zbraní i pravomocí), voják totiž nepůjde proti lidem vlastního národa… žoldák ano.

Americké tažení ve Vietnamu skončilo fiaskem a odmítáním nástupu vojenské služ­by, totéž by pochopitelně proběhlo na současném evropském území, pokud by evrop­ský vojensko-průmyslový komplex za americké půjčky dodal zbraně do rukou pře­devším nově vybudované a rozrostlé armády Německa, které na základě poválečných opatření vlastní armádu obnovit nesmělo. Ale nejen tam – všude, kde existují ame­rické vojenské základny v rámci jednotek NATO, nebo se tam svoje základny chystají vybudovat, aby sevřeli svoji protektorátní past okolo Ruské federace a asijského kontinentu.

Takže: Budou imigranti příslibem pro budoucnost jakéhokoliv evropského národa za takových okolností? Začnou mlčet nejen zaprodané elity, ale i lidé, kteří dostanou slušně placenou práci v továrnách na smrt?

Evropští civilisté a především nezaměstnaní dostanou kvalifikovanou práci v továr­nách, které začnou intenzivněji vyrábět zbraňové systémy, které nekvalifikovaní zver­bovaní žoldáci (tmavé pleti?), tentokráte již v evropských národních barvách, použijí v jednotkách NATO. Proti komu asi? Je to šílený plán, ale důmyslný, stejně jako tento plán důmyslně vytvořil Adolf Hitler. Jen v poněkud jiné konstelaci.

Takovým žoldákem se může stát právě naturalizovaný přistěhovalec tmavé pleti. Stačilo opět jen sáhnout po Google a zjistit, že na změnách legislativy, především v Německu, s ohledem na možnost vstupu do Bundeswehru i lidem se statusem azylanta, se pracuje již od roku 2011!

Bundeswehr řeší, jaké cizince brát do svých řad

A možná proto ty urychlené přesuny imigrantů na území Německa, aby co nejdéle existovali se statusem alespoň azylanta. Německé občanství je podle stávajících zákonů možné získat teprve po osmi letech pobytu. I to se však může brzy a účelově změnit. A pokud vznikne dokonce „evropská“ armáda pod jednotným velením NATO, tedy USA, rozuměj klíčových investorů v USA, prošpikovaná stovkami tisíc negramotných imigrantů (pozor!, oni neumí jen pást kozy, oni již mnohokráte prokázali, že mají i druhou, velice podstatnou kvalifikaci – umí především bez svědomí zabíjet a používat zbraně)… pak něco jako národní armády nebude ani potřeba. V Evropě budou statisíce svalnatých, všehoschopných třicetiletých mužů bez rodin v aktivní vojenské službě, podobně jako v novodobé americké armádě – a ti by šli do Vietnamu, do Lybie, do Iráku anebo kamkoliv za vejplatu, třeba do Ruska, klidně znovu. Bude je to snad dokonce bavit… jak praví zákon šaría o zabíjení bezvěrců. Voják musí mít především víru, že bojuje za správnou věc, žejo, to pak jde o vlastní život až v druhé řadě. Prostě džihád, který člověk s křesťanským založením vnímá jako čiré zlo. Je to slabost nebo přednost? Je to Boží dar. Tak trochu kontraproduktivní.

Celá situace ohledně útočného vojenského potenciálu evropských armád se může díky podlému a klíčovému legislativnímu rozhodnutí kolaborantských elit změnit lusknutím prstu, v Bruselu se rozhodne o nás bez nás, ze dne na den, místní loutky nebudou klást odpor, ty svoje prebendy, často v řádu statisíců měsíčních platů a doživotní renty, jim jako lízátka za podržení huby a kroku stojí. Nebo ne?

ID

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.