Jágr for president!

Zdroj: Martin RychlíkPůvodní článek | Všechny komentáře

České celebrity o vladařský trůn nestojí, vládnou i bez trůnu :)


Pocono, Jaromír Jágr si tyhle řeči nezaslouží, je to fenomenální hokejový hráč, jeden z nejlepších na světě (žádné honění za kusem gumy), on by dokázal vést lidi do války jako Napoleon. Fred Astaire ani Michael Jackson toho taky ve škole moc nepobrali, neměli na to čas, přesto se jedná o geniální mistry svého oboru. Češi nemají dost peněz na to, aby Jágra ve funkci prezidenta na pět let zaplatili, natož pojistili :)

ID | 28.09.12 12:43

Vzpomínáte si, Pocono, na okamžiky, když dívenka Kvitová vysolila poslední eso na střed velké Márii ve Wimbledonu? Ani netušíte, kolik lidí mělo v ten okamžik stažená hrdla a bezděčně ronilo slzičky, včetně prezidenta České republiky. Prezident často oceňuje vyjímečné sportovní výkony pozvánkou na hrad, ale věřte mi, že ve dvou případech to dělá s pořádnou erekcí – když někdo vyhraje Wimbledon anebo Mistrovství světa v hokeji. Tyhle dva sporty jsou nejvýznamnějším synonymem udatnosti národa, vikingských přilbic, zobrazením národního gladi­átora (tenis) anebo nepřemožitelné armády (hokej).
Sportu zdar a hokeji zvlášť, Pocono :)

ID | 27.09.12 18:45

Ani bych se nevsázel, vím jistě, že kdyby Karel Gott ohlásil kandidaturu na hrad, obklopil se vhodnými odborníky a přednesl svůj politický program… lidé by ho na hrad se stoprocentní jistotou poslali. Karel Gott má v Česku srovnatelnou palebnou sílu, jako v Americe ten hollywoodský Ronald Reagan.

ID | 05.10.12 03:44

Prezident nemusí být génius, postačí, aby měl vynikající tým a pevný charakter, což Karel Gott má, podobně na tom byl i Ronald Reagan, žádný akademik, ale dis­ponoval obrovským charismatem. Řeči o podpisu anticharty mě nezajímají, byla to jen komunistická nátlaková akce vůči prosperujícím umělcům, kdyby nepo­depsali, poslouchali jsme z rádia akorát tak dechovku a do divadla chodili na ma­ňásky, nikdo tehdy netušil, že se nad bolševikem stahujou mraky a k čemu dojde v roce 1989.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.