Janečkova pozitivní Jihlava

Zdroj: Jan SchneiderPůvodní článek | Všechny komentáře

Případová studie: Extrémně paranoidní virtuální pacient, Petra Bostlová, čelí účinkům pozitivního vlnění, je rozebrána na součástky a znehybněna.


ID | 25.10.12 06:54

Hele, já se s vámi nechci příliš pouštět do přestřelky, Petro, ale zmiňujete něco o placených diskutérech (nádenících)…
Není pravda, že placení diskutéři mají kdovíjakou moc v chatu na Fb i kdekoliv jinde, jsou to zpravidla jen tlachalové, nástrojem nádeníka je bulvární štěk, lež v podobě nenávisti anebo falešného obdivu, jejich programová přízeň či zášť je primitivní a průhledná, čtenáři zdravého rozumu – a těch je absolutní většina – nejsou hloupí, nádeníky ignorují, nádeníci ztrácí volume, jakmile se mezi nimi zjeví jungovský x-faktor (JXF) vyzařující pozitivní vlny. Karel Janeček není objevitelem účinků pozitivní energie, esoterika je nejstarší forma povznesení lidského ducha. Myslím, že jste jediná, kdo placeným diskutérům (nádeníkům) přisuzuje větší význam, než je třeba, anebo jejich schopnosti přeceňujete.
Cvičně, na Fb stránkách LIDEM, jsem dokázal zkraje jejich vzniku počátkem roku 2012 zpacifikovat celá hejna nádeníků a sebrat jim špatnou energii, nikdy jsem tak nečinil za úplatu, jednal jsem z přesvědčení, což placené diskutéry handicapuje, obnažuje v jejich duchovní nahotě, staví do role obyčejné virtuální klaky. Pokud vám jde o dobrou věc, Petro, začněte myslet pozitivně – pokud máte co říci, vstřícné jednání vám na přesvědčivosti neubere. Nadprůměrně inteligentní člověk není schopen nenávisti.

ID | 26.10.12 11:40

Esoterika není zrovna ženská liga… anebo slyšela jste někdy o Bozích s dámským přirozením? Takzvané Bohyně známe z řecké mytologie, ve skutečnosti to však byly jen milenky Bohů, ty holky o ničem podstatném nerozhodovaly, s Bohy jen píchaly a pojídaly hroznové víno.
Nebýt jako křesťan schopen jiného než pozitivního myšlení svědčí o drastické, násilné převýchově, o záměrném mrzačení duše, ve své přirozenosti je totiž člověk schopen myslet jakýmkoliv způsobem, o svém zaměření na pozitivní myšlení se svobodně rozhoduje podle okolností, voják ve válce by s pozitivním myšlením nepřežil ani hodinu.
Pokud je lidská duše zmrzačena drastickou převýchovou na pozitivně uvažujícího křesťana, pak se – aniž by si to uvědomovala – dokáže velmi zle chovat vůči svým bližním, jakékoliv své počiny považuje bez rozdílu za projevy dobra. Na základě vašich písemností se domnívám, že je to případ i Petry Bostlové.
Nebýt schopen nenávisti automaticky neznamená, že člověk přemýšlí neustále pozitivně, přemýšlet pozitivně obnáší spotřebu 20 litrů na 100 kilometrů, motor je třeba šetřit, používat rozumně, efektivně, většina lidí má jeden motor na jeden život. Někteří lidé mají jeden motor na jeden den, to jsou ti Kováři, Petro, každé ráno se znovu narodí.
O tom, proč je dobré občas i nenávidět, je dobré hovořit před králíky… člověk, který je loven, nemá stejný výběr jako lovec. Petra Bostlová není lovec, našla si ve skříni bouchačku po tátovi, ale to z ní lovce neudělá, pro Petru Bostlovou má svět záhonky se zelím. Tak praví kováříček.

ID | 26.10.12 11:29

Tomáš Baťa, Henry Ford, Alexander Solženicyn, občan Kristus, prorok Mohammed, poutník Buddha, proutník Casanova, venkovan Rasputin, kazatel Jan Hus anebo Giordano Bruno… je důležité, abychom z každého velkého ducha národů přejali to nejlepší a pozitivní, co nám svým učením nabídli, aby každý pozitivně uvažující člověk přispíval do občanské společnosti tím nejlepším ze své víry, ze svého vzdělání, ze svého přesvědčení. Naopak je třeba bránit lidi dobré vůle před werwolfy jakéhokoliv původu, před snahami příslušníků páté kolony o rozklad národnostního cítění, být hodný ještě neznamená být hloupý, je důležité nebát se ukázat duchovní sílu a nezdráhat se jejího použití na obranu domova.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.