Je přikázání „Nepokradeš“ fašistické? Pro Klause juniora možná ano.

Zdroj: Ondřej KoutníkPůvodní článek | Všechny komentáře

Ošklivá mediální válka Karla Janečka a Václava Klause ml., doplněná tradičně bezcenným článkem českopozičního šotka Ondřeje Koutníka… Bůh Vás opatruj.


ID | 28.11.12 15:54

„Zločinný boj fašistů s Židy byl bojem rasovým.“

To není pravda, Ondřeji, především – proti Židům nebojovali v tehdejší době fašisté, nýbrž nacisté, což je velký rozdíl, který nemá smysl vysvětlovat bulvárním pisálkům vašeho formátu, a dále – boj nacistů a Židů nebyl bojem, nýbrž jednostrannou genocidou a to nikoliv apriori z rasových důvodů, nýbrž z ideologických, což je velký rozdíl.
Pokud máte pochybnosti o zdravém rozumu Václava Klause mladšího, nespekulujte a položte dotaz přímo jemu, požádejte V.K. mladšího o vysvětlení, zavolejte mu anebo pošlete email, Sto hoven vám poskytne kontaktní údaje, předpokládám, že na Sto hoven kontakty máte, Ondřeji :)

ID | 29.11.12 00:33

Úvodní výrok jsem citoval z autorského textu Ondřeje Koutníka, nejednalo se o inspiraci slohovou prací Václava Klause mladšího, polemizoval jsem se dvěma zásadními nedostatky v Koutníkově vlastním výroku.
Jen bych rád dodal, že o Židech nepadlo v rámci hnutí Pozitivní evoluce ze strany Karla Janečka nikdy ani slovo, pouze o zlojedech, zmínka o fašistech a Židech je básnickou licencí (byť chybnou a nezasvěcenou) Václava Klause mladšího, který čekal na vhodnou příležitost, aby srovnal účet za osobní útoky na svého otce. A tomu já rozumím.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.