Je tradiční pravolevé pojetí politiky překonané?

Zdroj: Vít KučíkPůvodní článek | Všechny komentáře

Vraťme se k čemukoliv, co se podobá konstituční anebo parlamentní monarchii.


Pane Kučíku, vy si nepokládáte základní otázku – k čemu totiž pravolevé politické strany ve skutečnosti slouží: K organizaci rozkrádání veřejných financí pod zástěrkou společenské hry na demokracii. Žádný jiný význam politické strany nemají, nikdy neměly a nikdy mít nebudou.
V takovém světle jsou pravolevé politické strany samozřejmě aktuální, aktuální byly a aktuální vždy budou!… protože vždy bude existovat společenská vrstva parazitů, která osvědčený model vysávání spoluobčanů prostřednictvím vysokých politických funkcí a korupce bude všemi silami udržovat při životě, vítězové a poražení mezi parazity se budou organizovat do pravolevých politických stran, aby bylo jasné, který parazit zrovna krade a který parazit musí dočasně potupně pracovat.
K účinné ochraně veřejných financí před politickými gaunery je zapotřebí jen dobrá vůle, což je pojem, který nemá politický obsah, tedy pravý ani levý, pojem mající pouze lidský rozměr, a proto se nejlépe prosazuje logicky v rámci alternativních občanských formací, případně politických hnutí.

Zapamatuj si, Vítku: Alternativa/politické hnutí = Všichni lidé dobré vůle.

ID

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.