Ještě jeden pohled

Zdroj: Petr Hájek | Původní článek | Všechny komentáře

Masakr v Paříži: 11. září číslo dvě? Obama promluvil za lidstvo. Co se vlastně sta­lo? Proč? V čí prospěch? Pozor na jednoduchá vysvětlení. Něco se teprve stane.


Nádraží v Madridu, ukrajinský sestřel malajského boeingu, pád letadla v Alpách, Charlie Hebdo, tisíce utonulých migrantů na potápějících se kocábkách, civilní let nad Sinajským poloostrovem, současný masakr v Paříži – copak se děje tak vyjímeč­ného za posledních několik let v rámci zbytečně utracených životů? Proč by měl být zrovna další masakr v Paříži tak významný pro hypotetické ohlášení evropského 11. září číslo dvě?

Evropská západní civilizace se nevymáchanou hubou svého politického establish­mentu tisíckrát otřela o Ruskou federaci a Vladimíra Putina. Je obdivuhodné, kolik toho tento hrdý muž unesl, aniž by zareagoval jako některý z idiotů současné americ­ké administrativy planým žvaněním a vyhrožováním. Je si jistý svojí pozicí. Narážím na svoji domněnku, že mohlo dojít k jistému zákulisnímu jednání mezi RF a USA o rozdělení zájmových oblastí, tzn. američtí lichváři postoupí Blízký východ Rusům a starý kontinent spadne výměnou do jejich obchodní sféry. To není podraz, jen přímý důsledek arogantního jednání zaprodaných evropských elit. Nabídka na ekonomickou spolupráci ze strany RF, potažmo BRICS, byla jasně vyslovena a bude vždy existovat, ovšem nikoliv za cenu tlučení hlavou o betonovou zeď, s lidskou bl­bostí nelze bojovat, lze ji pouze ignorovat. Nasrali jsme si do bot sami. Ne že bychom si to jako řadoví občané přáli, ale kromě facebookových a planých řečí nepodnikáme nic zásadního proti kolaborantům ve vlastních řadách. Kolaboranty je třeba (pokud možno obrazně) seřezat jako psy přímo na ulici. Třeba 17. listopadu. Jenže na to ONI čekají, ti kolaboranti a stoupenci Páté kolony, čekají na krvavé občanské nepokoje, na Majdany, aby mohla nastoupit represe.

Co z toho možná vyplývá? USA do Sýrie nevtrhnou, na to lidsky, vojensky ani tech­nicky nemají, Rusové by je seřezali jako psy. Uzurpují si na základě vynucené záku­lisní dohody jen Evropskou unii pro svoje GMO TTIP kšefty, ropu a plyn přenechají svému dnes již prokazatelně geopoliticky silnějšímu soupeři, resp. jejich euroasijské koalici. Putin je z obliga, Evropanům vzkázal jasně: „Rozhodněte se sami, co chcete, svobodu nebo poddanství?“ To před časem skutečně prohlásil, jen si dobře vzpo­meňte.

ID

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.