Jihočeská radní za KSČM se brání: Chci jen kvalitní školy

Zdroj: Marie ReslováPůvodní článek | Všechny komentáře

„Pokud se komunisté chtějí znovu zařadit do řídících procesů ve společnosti, měli by se rozumně a velkým obloukem vyhýbat resortům školství a justice“… tohle zopakovali v následujících dnech všichni od Besta po Hvížďalu • Čistokrevná flame-war pod taktovkou vynikající novinářky Marie Reslové • Profesor Hořejší ve standardní roli mudrlanta.


ID | 21.11.12 03:20

Pokud se komunisté chtějí znovu zařadit do řídících procesů ve společnosti, měli by se rozumně a velkým obloukem vyhýbat resortům školství a justice, není moudré hned zkraje dráždit hada bosou nohou. Těch prcků s transparenty je mi upřímně líto a docela se těším na článek s panem Manipulátorem, na jeho ódu za svobodu.

ID | 21.11.12 12:49

Mengano, Komunisté jsou dnes již očištěni, za činy svých předků se omluvili, staré kádry z 50./60. let jsou po smrti a mladší soudruzi typu Jana Fischera, Vladimíra Dlouhého, Miroslava Jansty a jim podobných vytrvalců do poslední chvíle před 89′ dávno zběhli k pravicovějším anebo ryze pravicovým stranám, anebo z KSČ vystoupili a urychleně a potajmu se zahnízdili na nějakém teplém místečku ve státní instituci, například Akademii věd.

Zlo největšího rozsahu napáchali teprve normalizační komunisté nekrvavým způsobem, za třicet let pokřivili naděje a životní osudy mnoha milionů mladých, nadějných a talentovaných českých a slovenských občanů, zabránili jim studovat, veřejně umělecky tvořit, rozvíjet své schopnosti důstojným způsobem.

Je také dobré si uvědomit, že do epochy normalizačních komunistů (70.-90. léta), které já osobně považuji za největší hnůj od druhé světové války, patří právě Vítězslava Baborová. Někoho mučit a zabít jako v 50. letech je velmi kruté, ovšem někomu zmrzačit život a nechat ho žít s těžkým poraněním, těžkým duševním traumatem dalších šedesát let, je nesrovnatelně odpornější zrůdnost. Plíživý rozklad občanské společnosti za normalizační Husákovy a Biľakovy éry po sobě zanechal mnohem větší spoušť, než soudruzi estébáci v 50. letech.
Odpustit normalizačním, zvláště povedeným, vypaseným a vyšlechtěným komunistickým sviním by měli především lidé, kterým tehdy ublížili a světe div se – tito lidé jim zpravidla již odpustili (viz nedávná slova Vítězslava Jandáka v parlamentu apod.), je jasné, že současné děti s protikomunistickými transparenty slovy Ježíše Krista nevědí, co činí.

Já jsem normalizačním komunistům, jako je Vítězslava Baborová, již dávno od­pustil, nemám chuť v sobě nadosmrti nosit cizí hnůj. Taky je pravda, že komunisté projevili v polistopadové době velkou kuráž, když jako jediní, nahlas a přímočaře pojmenovali, napadli a odsoudili izraelský terorismus v Palestině, stejně jako dnes ústy Vojtěcha Filipa!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.