Kalousek by měl být ve vlastním zájmu odposloucháván

Zdroj: Jan SchneiderPůvodní článek | Všechny komentáře

Na vnitřní bezpečnost je bývalý zpravodajec Jan Schneider jednička… tak jsem si a téma psychopatického Kalouska alespoň jemně přisadil.


Kalousek je „voják“ stejně jako policista
Domnívám se, že policejní šarže nebyli nikdy žádní hlupáci, ať již sloužili tomu či onomu režimu – a jednalo se vždy o úřední službu státu, policie je armáda, kde platí jedině povely, jejichž porušení má mnohem větší následky (trestní sazby anebo kariérní likvidace), než v civilním sektoru. Nevím přesně, co se to dnes ve společnosti děje, ale je moc dobře, že si policajti přestávají nechat srát na hlavu. Hm… zase jsem se neubránil alespoň jednomu vulgárnímu výrazu, jsem amatér :)
Před několika dny jsem položil dotaz na člověka, který si v mundůru s docela slušně posázenými epoletami odkroutil až do osmašedesátého polovinu svého produktivního života, a sice zda by považoval za důvěryhodné hlášení důstojníka armády (rozuměj policisty) v exponované situaci, kdy riskuje svoje dobré bydlo, ztrátu hodnosti a státní renty, soudní postih a tím i životní úroveň vlastní rodiny. Dostal jsem pěknou čočku, ostatně co jiného čekat od vlastního táty :)

ID

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.