Karel Randák byl obviněn kvůli zveřejnění odměn premiérovy poradkyně

Zdroj: Ondřej KoutníkPůvodní článek | Všechny komentáře

Politolog je člověk, který vystudoval mýdlovou bublinu, slídí a vykrádá rozumy v internetových diskuzích a druhého dne si hraje na chytrého za peníze • Běhám po netu a lomcuji korunami stromů, občas jako anděl, jindy jako uličník.


ID | 01.11.12 06:13

Titul do nicku si může zvolit jen naprostý hlupák, Martine, protože není nic snazšího, než usvědčit ze lži člověka, který předstírá vzdělání. To vůbec neznamená, že velký rozhled je podmíněný pouze oficiálně nabytým vzděláním… ovšem mezi velkým rozhledem a oficiálně nabytým vzděláním je zásadní rozdíl, velký rozhled vnáší do myšlení kreativitu a svobodu, kterou dokáže využít například umělec; oficiálně nabyté vzdělání devastuje libido, vyvolá změnu osobnosti – to vše ku prospěchu výkonu praxe, kde jsou salónní manýry naopak nežádoucí.
Mezi rozumnými lidmi panuje všeobecná shoda, že poznatky o řádném vzdělání se netýkají takzvaných politologů… politologové jsou postmoderně zmutovaná hovada, předstírající oficiálně nabyté vzdělání za účelem šíření BSE (nemoci šílených krav) v doposud psychicky nepodlomené části lidské populace. S nástupem postmodernismu svět opustil klasické vnímání krásy a rozlišování mezi černou a bílou… postmoderní krásu lze předstírat, postmoderní pravdu má kdokoliv, postmoderní vzdělání lze vystát ve frontě.
Postmodernismus je cestou do pekel, protože odmítá zákon přirozeného výběru, v postmoderní společnosti nemají krása, inteligence a talent žádný význam, nárok na sebevědomí a vyslyšení má každý člověk, masturbace bez vyslyšení totiž postrádá duchovní rozměr a do kina nelze chodit jen kvůli krabice s popcornem, zatímco Tyra Banks ukazuje na plátně pipinu. Tak pravil Praotec politolog.

ID | 01.11.12 23:57

Platí to, Vladimíre, platí… ale jen velmi vnímavý člověk pochopí, že nikoho neurážím, když uvádím, že učenost devastuje libido a změní osobnost, platí to stejně pro muzikanta jako pro matematika, vzdělanostní drill má dvě strany mince, rozšiřuje obrovsky exaktní rozměr myšlení, ale přiškrtí ventily obyčejné spontaneity. To ale nevadí, každému co jeho jest a čeho si žádal, člověk nemůže chtít od života vše.

ID | 31.10.12 19:27

Nepovažuji se za čestného člověka, Martine, kdybych byl čestný člověk, seděl bych už dávno v base za několik desítek vražd, hodný a tolerantní člověk nemůže být čestný již z principu své povahy – hodný a tolerantní je vycvičený pes anebo lidský sluha, já jsem jen obyčejný pes, anebo přesněji vlk, potomek werwolfa… ctnostný je germánský Viking s rohatou přilbicí potřísněnou krví zlojedů a zluhů.
Řeč není o tom, kdo je ctný, řeč je o tom, kdo může nabízet čestné slovo. Já ho nenabízím, bojuji jako vlk. Vám doporučuji nabízet čestně prolhané slovo, jako sluha se shrbenými zády, jste čestně prolhaně důvěryhodný :)

ID | 01.11.12 22:38

Jsem typ hráče, který občas mívá poslední slovo, ale skutečně jen občas, protože mým úkolem je pobíhat po netu a lomcovat korunami stromů, občas jako anděl, jindy jako uličník.
Někdo lpí na popisném způsobu psaní, někdo jiný holduje nepopisné, surrealisticky pojaté tvorbě textů podobně, jak protichůdně malují obrazy třeba Max Švabinský anebo Jackson Pollock, dva různé přístupy v těsné blízkosti tvoří Babylónskou věž. Ani nevím, kdy jsem to zkusil poprvé, ale v ten okamžik začala proudit mezi dvěma lidmi čistá energie, oproštěná od obsahu, stal se malý zázrak. Každý, kdo se zajímá, dobře ví, že Picasso začínal kresbami sice krásných, reálných, ale nudných portrétů, dělal totéž, co dokáže obyčejný fotoaparát. Teprve později se naučil zobrazit energii, nebylo to vlastně vůbec složité, postačilo se osvobodit od cizích očekávání a věřit jen vlastním pocitům, instinktům. Jste případně na tahu, monsieur.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.