Kdo rebelům v ODS prozradil obsah Nečasova dopisu Klausovi?

Zdroj: István LékoPůvodní článek | Všechny komentáře

Spekulace jako základní publicistický nástroj českopozičních manipulátorů.


Pochybuji, že samotný soukromý omluvný dopis se jako nápad zrodil v hlavě Petra Nečase a ten, kdo Nečasovi v rámci jeho osobní PR strategie radil, zřejmě i mluvil někde, kde neměl… anebo mluvil schválně, kde neměl. Premiér Nečas je v obklíčení vlastní smečky už delší dobu, zchromlý kus nepřežívá.
Václav Klaus nemá zapotřebí provádět klukoviny, o post předsedy vlády nestojí, jak uvedl v televizním interview a tyto spekulace označil za mediální kachnu.

ID | 10.09.12 11:51

Do vysoké politiky patří vzdělaní a inteligentní lidé, což Petr Nečas objektivně naplňuje, ovšem nejlépe takoví lidé, kteří už po krylovsku alespoň trochu poryli držkou v zemi, to je veledůležitá součást státnické kvalifikace, protože obrousí nevhodné hrany superkorektního chování, postačí jen to přiměřeně korektní, které nevzbuzuje podezření z falešné pózy (dere se mi na jazyk jméno Josefa Luxe, ale o mrtvých jen v dobrém).
Lépe než hulvátem je býti vtipným, ironickým až sarkastickým hráčem, na úro­veň hulváta dokáže klesnout kdejaký votrapa, rozsekat protivníka silou vtipu svědčí o talentu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.