Ministerstvo financí selhalo v dohledu nad eurodotacemi

Zdroj: Martin ShabuPůvodní článek | Všechny komentáře

Milouš Jakeš věčně živý, Miroslav Kalousek zase krade a kanonizace svatého muže, Václava Klause • O evropské federaci, vůdčím postavení Německa a bankovním „protektorátu“.


Říkejte si, co chcete… ale tohle není nezajímavý rozhovor.
Zrovna dnes mě napadla taková estrádní vložka do silvestrovského programu – já bych pozval Milouše Jakeše do parlamentu a nechal jej pronést novoroční prezidentský projev anebo zbilancovat posledních 22 let vývoje Českého státu. Myslím to vážně, možná bychom se divili a pozorně naslouchali.

ID | 19.11.2012 17:52

Kdyby nebylo Václava Klause, Knighte, veškeré zlo bychom zosobňovali my všichni občané České republiky sami, rovnoměrně, po troškách, jeden druhého bychom považovali za malý kousíček toho největšího zla.
Aby se nám lépe žilo, abychom mohli krást, podvádět jeden druhého a přesto žít bez pocitu viny a hříchu, přišel mezi nás svatý muž, Václav Klaus, a pravil:
Tak, vy malí zlodějíčkové a podvodníčkové, vy hajzlíci, hlupáci a lenoši, Knighte, Pauku a MUDr. Kalino, Jane Schneidere, Ondřeji Koutníku, Martine Rychlíku, politologové a novináři, Istváne Léko… Mám vás všechny rád a proto můžete za veškeré zlo považovat mne samotného, přejímám vaše hříchy na svá bedra, můžete mne ukřižovat a hanit jako ztělesnění vašeho vlastního zla a dál si žít, krást, lhát a podvádět jeden druhého bez pocitu viny a hříchu, můžete o mě psát a vyprávět ty nejšpinavější příběhy, podporujte všechny, kdož mne nenávidí a zatracujte občany, kteří mi věří.
Jsem spasitel a přicházím z vás sejmout břemeno vaší morální zkázy, sejmout z vás pocity ponížení, narovnat vaše shrbená záda, byli jste jen obyčejnou negramotnou lůzou, drobnými zlodějíčky a podvodníčky, poslanci a manažery, přijměte moji oběť, naložte na mne svoji blbou náladu a staňte se znovu důstojnými lidmi.
Bůh mne seslal, aby vás mohl nadále chránit a milovat takové, jaké vás původně stvořil podle projektu Tomáše Garyka Masaryka a Rastislava Štefánika – jako hrdý středoevropský národ zemědělců, maturantů, vysokoškoláků a zejména internetových publicistů, z Boží vůle jsem zde, abych provedl servisní opravu vaší zadírající se existence.
Až zemřu, až mne umlátíte, vysajete a prostřelíte antiperlí, nechci žádný pomník, nechci žádné letiště, nevozte mě na lafetě a můj popel rozprašte, až povane vítr směrem k východu.
Až zemřu, bude mým jediným přáním obnova letenského kyvadla, kde namísto rafiky umístí David Černý obří sádrovou plastiku mého pravého ukazováčku a každou celou hodinu zazní z ampliónů na celou Prahu namísto kukačky mé varovné: Ne ne ne…! Takhle tedy ne.

ID | 16.11.12 13:31

Já o protektorátu nemluvím, protektorát je nacismem zprofanovaný výraz, a vyprošuji si vaše demagogické pokusy zkreslovat moje názory. Jsem přesvědčen o smysluplnosti evropské federální správy národních ekonomik s dominantním postavením Německa, je to zřejmě jediný způsob, jak se zbavit zlodějů a gaunerů, na jejichž likvidaci vlastními silami nestačíme.
Zrovna včera nějaký – jak jinak – legrační politolog vysvětloval existenci krize v celé Evropě především rozkrádáním státních rozpočtů, tedy nejen v České republice, pan chytrý si pročetl nějaké blogy, diskuze a přispěchal s tím do televizního vysílání.
Je mi jedno, co říká bankéř z České spořitelny (?) anebo Miloš Zeman… takovéto své názory jsem veřejně publikoval dávno před nimi. Vidím však i jiné cesty nápravy a čas ukáže.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.