Náš svět se hroutí, braňme jej, burcuje Václav Klaus

Zdroj: Přemysl HoudaPůvodní článek | Všechny komentáře

Karel Janeček by si měl ujasnit svoji strategii – jedna věc je o pozitivní energii mluvit, druhá věc je pozitivní energii vytvářet, tyhle dvě galaxie odděluje několik světelných let.


Možná jsem se nevyjádřil jasně – Janečkovo napadání volebního systému mi vadí, navrhuje utopické modely na bázi teorie her (panečku, to mám radost, že zdánlivý podvraceč Skipper používá tak sofistikované argumenty, jakými je teorie her!). A v kontrapunktu – Janečkova snaha probouzet v lidech pozitivní myšlení je velmi chvályhodná.
Je tedy nesnadné vytvořit si na Karla Janečka univerzální názor, a proto v okamžiku, kdy bude bezprostředně napadat smysluplné hodnoty, půjdu bezprostředně proti němu, ve chvíli, kdy bude bezprostředně prosazovat smysluplné hodnoty, budu jej bezprostředně podporovat – chce-li hrát schizofrenní hru, budeme ji tedy s Karlem Janečkem hrát. Pánbůh s námi, třeba se časem přestane vymezovat a bude se soustředit jen na svůj projekt a ponechá na lidech, čemu uvěří. A tak to má být.

ID | 29.10.12 21:23

My jsme tady v tak podělané situaci, že je nutné vpichovat koncentrovanou pozitivní energii rovnou na spirituální úrovni, neředit to firmami a myšlením, narvat to jako glukózu přímo do žil a proplesknout tvářičky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.