Operetní atentát na Václava Klause

Zdroj: Jan SchneiderPůvodní článek | Všechny komentáře

Lidé se jim smějí, ale každý dnes ví, kdo je to Vondrouš a Smetana, měli kuráž a předvedli, že se těch mocných nemusíme bát. A taky o tom, že není dobré umlčovat nepřátele, každý člověk má hodně co říci.


ID | 30.09.12 02:47

Každý z těch dvou (Vondrouš, Smetana) – jak vy říkáte pitomců, Martine, o trochu více pootevřel pandořinu skříňku společenské nálady, která začíná kypět ode dna hrnce, anebo se alespoň pokusil zapáčit pod jejím víkem, udělal, co umí.
Jejich směšné činy si všichni pamatují a pak se může klidně stát, že procitne podstatně chytřejší rebel a prohlásí: „Hele, já už pro tebe nebudu dělat to Euro, lezeš mi na nervy, založím si vlastní portál, kde se budou lidé vyjadřovat svobodněji.“
A přidá se další, doposud mlčící velmi chytrý rebel, který si uvědomí, že toho má on i jeho chráněnci po krk a nažene všechny policisty v jeden den darovat krev, čímž ochromí veřejnou správu.
Chladným a stranou nakonec nezůstane ani geniální a bohatý rebel, sebere pár miliónů a zaplatí vězněnému člověku za cenné informace pro rozkrývání trestných činů politických gaunerů.
A když už lidé nesedí za pecí, začali dělat vylomeniny a hrozit pěstičkami, ten největší rebel vycítí čas pro svůj comeback, svrhne zkorumpovanou vládu (což je v jeho silách) a nastolí nový rozumný pořádek.
Víte čemu se říká butterfly effect, Martine?

ID | 29.09.12 20:27

Lidé se nedělí na přemýšlivé a radikály, což jsem vám již několikrát předvedl důkazem přímo zde na ČP – i vaši zdánliví nepřátelé toho mají hodně co říci a vy o poměrech v diskuzi budete rozhodovat pouze jako jeden z účastníků projektu, zachycujícího společenskou událost, tzn. jako autor úvodního článku anebo autor příspěvků při rozhovorech v diskuzi.
V internetových médiích neexistuje dogma z tištěných médií, v nichž je autor oddělen od svého čtenář, v internetových médiích je úvodní článek součástí on-line diskuze, kdy nejhodnotnější část informací přináší zpravidla až rozhovory, jejichž autoři se mohou od původního tématu i zcela odklonit a přinést úžasné výsledky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.