Podvod s máslem nemáslem je u konce. Tentokrát pro EU palec nahoru!

Zdroj: Bohumil J. StudýnkaPůvodní článek | Všechny komentáře

Zítra si v Penny koupím „eine echte Butter“… i když se špatně krájí • Na většině komunistů a většině svazáků bylo ideologického leda tak – řekněme houby.


Kocourkovskej, vy jste drsnej antikomunista?, jak tady níže uvádí Rychlíkův oblíbený deprivant? To vás musím varovat, občas spolu konverzujeme a měl byste vědět, že jsem zastával na střední škole funkci místopředsedy celoškolního výboru SSM a krátce působil i v krajském výboru svazu!!
Po celou dobu výkonu svého mandátu jsem poctivě zneužíval každou možnost k odčerpání nějakých finančních prostředků ze svazácké kasy na naše každoroční fotbalové turnaje, kterými žila celá škola, a bezostyšně podváděl při uvolňování z vyučování co největšího počtu fanoušků do hlediště.
Zástupcem ředitele byl kariérní komunista, soudruh inženýr Starý, vítkovická průmyslovka nebyla mezi SŠ v ČSSR žádné ořezávátko. Jednou moje podvody praskly a stál jsem u něj na koberečku (rok 1982, těžký totáč, jeden škraloup v posudku a se studiem na VŠ byl ámen), vždy důstojný soudruh profesor zavřel dveře, mrknul okem a pronesl památnou větu: Už mě kurva neserte a okamžitě zmizte!
Na finále pochopitelně přišel, požádal jsem ho totiž, aby osobně řídil zápas ve Vítkovicích na centrální trávě, dostal i černý dres a 4 postranní rozhodčí, měl radost jako děcko. Toho dne uvolnil z vyučování soudruh profesor osobně přibližně polovinu školy (aby se měl před kým blejsknout). Komouši jsou za všech okolností hrozní prevíti, Kocourkovskej, ale svazáci taky :)

ID | 19.10.12 15:18

Kdo může podvádět a kdo nemůže podvádět
Motto: Proč vlastně Volkswagen opouští výrobní pásy na tuzemském trhu se značkou Škoda na kapotě? Tohle Němci s autama provádět mohou a my s pomazánkovým máslem nesmíme?
Já vím, že se jedná o obchodní trik ze strany německých majitelů Škodovky, tahle značka má obrovské jméno, ale očekával bych, že se nám nebudou Němci srát do českých obchodních triků.

Otto Holubec • Made in Czechoslovakia
Tohle by mělo zajímat každého občana České republiky … atd.

ID | 19.10.12 16:58

Dobře, děkuji za lekci, pane Studýnko, uznávám vaše argumenty.
Jen lehce off topic… z vyprávění si vzpomínám, že babička moji matku také margarínem nekrmila, i když byla za války bída a němečtí vojáci s proviantem bártrovali. Sháněla tlučené máslo, schovávala ho do hrnce s vodou ve špajzu, když se matka vdávala, byla to holka krev a mlíko. Otec vychodil základní školu v Zakarpatské Rusi, boty nosil jen v neděli do pravoslavného kostela, co je to máslo se dozvěděl až na gymnáziu.
Zítra si v Penny koupím eine echte Butter, i když se špatně krájí :)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.