Pospíšilův recept: Nerecyklujme elity 90. let. Chce to mladou krev.

Zdroj: Martin ShabuPůvodní článek | Všechny komentáře

Mladý jeliman vytváří establishment z nových mladých jelimanů • Zahraniční zkušenost není měřítkem kvality vzdělanosti • Manažerský systém řízení desetimilionové „metropole“ ve středu Evropy • Co si lze představit pod pojmem „homosexualismus“.


ID | 19.10.12 11:59

Martin Shabu aka Jiří Pospíšil: „Nerecyklujme elity 90. let. Chce to mladou krev.“
Takže pokud si někdo projde politikou, naseká chyby, ze kterých se poučí a získá tolik potřebné zkušenosti, je načase ho nahradit novým jelimanem, který naseká znovu tytéž chyby, ze kterých se poučí, získá tolik potřebné zkušenosti a bude rovněž vzápětí nahrazen novým jelimanem… Shabu je prostě logik! :))

ID | 20.10.12 15:37

Zahraniční (značkové) vzdělání má přibližně stejný význam, jako značkové džíny – placebo effect, tzn. dáte za to více peněz, jeliman udělá dojem na jiného jelimana, ovšem reálná přidaná hodnota v tom není, podstatou módních trendů (zahraničního vzdělávání) není praktický účel, ale ikonografie. K úrovni vzdělávání na zahraničních univerzitách se v diskuzi na ČP vyjadřují i docenti, profesoři, anebo významní komentátoři. Musíte sledovat a číst, Kulihrachu, především významné komentátory, pokud se budete věnovat pouze výměnám plků s Pacienty, ztrácíme oba dva čas.

ID | 18.10.12 20:33

Dobrý večer, Vladimíre… model řízení státu prostřednictvím politických stran je pro desetimilionový národ nepoužitelný, Česká republika je v podstatě zvící jedné světové metropole.
Pro řízení desetimilionového státu je vhodný městský systém správy, manažerský systém správy.
Nechápete Pospíšilův servilní postoj vůči premiérovi?… Vladimíre, do jaké míry jste seznámen se vzorci chování, fenotypem homosexuálů?

ID | 19.10.12 14:02

Vaše spřežka ikdyž (iDNES?) by se dala s úspěchem zobecnit, Vladimíre, viz nahoře. Taková hesla, jako dožadovat se mladé krve a nerecyklovat stáří a zkušenost, bych očekával spíš na erotické seznamce.
Snad si nemyslíte, že já se čtyřprocentními nějaký problém mám, tedy iKDYŽ občas mám… já jsem si musel na vojně odbouchat 2 roky na tvrdo, zatímco homosexuál dostal automaticky modrou, zkuste mi vysvětlit proč, Vladimíre? :)
Pokud tuhle moji poznámku rozebereme až na dřeň, bude po toleranci veta. Homosexualita se před ’89 pečlivě utajovala, zatímco před odvodní komise nakračovali homosexuálové s vítězným pohledem. O čem to vypovídá? Něco o riziku šikany v maskulinním kolektivu? Nikdo by se to přece nedozvěděl, homosexualita byla pečlivě utajovaná. Vypovídá to něco o povahových vlastnostech homosexuálů.
PS: „Nikde ve světě takový model není“… taky to podle toho ve světě vypadá. Je čas na změnu, na Nový řád, Vladimíre. Anebo se domníváte, že Masajové anebo Křováci (Bohové musí být šílení), ti lidé, kteří spolu dokáží vycházet na principu rodových klanů, znají pojem politická strana? Americká společnost funguje na bázi politických stran anebo rodových klanů finančních oligarchií? Co je pouze zástěrka a co realita? A proč ne taky v Česku?

ID | 19.10.12 23:10

Mladý jeliman se poučit dokáže… ovšem co to má společného s placením hypotéky na jeho dům, s placením leasingu na jeho automobil?
Raději zkušeného, který si už nakrad a dostal jasné varování, než poučeného, který si nakrást teprve pokusí… protože politika není perspektivní zaměstnání, je to jen dočasná příležitost. Jakmile jde o prachy, Kocourkovskej, nevěřte nikomu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.