Předčasné volby jsou možná jediným řešením

Zdroj: Václav DandaPůvodní článek | Všechny komentáře

Zvýšený odbyt zbraní pro americký vojensko-průmyslový komplex nemá paušální logickou souvislost s potřebou vyvolávat válečné konflikty – pro různé poměry v růz­ných lokalitách platí jiná kritéria. Pokud vyzbrojíte hloupé Afričany nebo radikální muslimy, neodolají ty zbraně použít a střílet a ukájet svoji agresivitu, povede je při­rozená touha po pachu krve. Pokud vyzbrojíte zchudlý, nicméně civilizovaný národ (a nakrmíte oligarchy), bude řinčet zbraněmi a poroste jeho sebevědomí, uskuteční se však jen apriori byznys za peníze (evropských) daňových poplatníků.

Takovýto pohled je jednou z možných příčin řízeného importu agresivních imigrantů tmavé pleti do civilizovaných zemí a důvodem k okamžitému zaražení tohoto proce­su nekompromisním způsobem: Všechny tyto vysoce pravděpodobné záškodníky bez výjimky okamžitě vykázat za hranice schengenského prostoru a uzavření hranic, jak tvrdí například prezident Zeman. Oni budou schopni k obchodu se zbraněmi vytvořit i lukrativní „přidanou hodnotu“ – budou schopni ty zbraně opotřebovat a žádat o nové. Na rozdíl od českých nebo slovenských otců.

Angela Merkelová pozbyla rozumu a nedokážu si představit, že by Německý národ se svými elitami dopustil další prohlubující se rozpad ve vlastních útrobách a vznik nezvladatelné společenské krize. Ještě několik hloupých a liknavých rozhodnutí této podivně se chovající ženy a dojde na obdobu „konečného řešení“. Nikoliv po vzoru Austrálie nebo Spojených států amerických, ale německému. A tuším, že Putinovo Rusko nebude stát mimo hru. Ekonomické vydírání slabších evropských partnerů a tlaky na politická rozhodnutí přijímat uprchlíky jsou pouze zkouškou možného, poslední zoufalé kroky německého kancléřství v dámském podání. Bylo by dobré, aby nezapadlo, že Andrej Babiš se k této otázce vyjádřil jasně – uzavřít hranice Schengenu!

Pokud neustanou pochybné kroky naší současné koaliční politické reprezentace, řešením mohou být předčasné volby. A takovéto „testy“ už Zaorálek ani jeho havlis­tičtí kumpáni neustojí. Tohle považuji za možná jedinou naději pro řadové české občany.

Doufám, že to tady Andrej Babiš čte… stejně, jako to četl kdysi dávno na České pozici, dnes již spálené zemi nikoho a hloupých trollů. V dobách, kdy jeho volební preference byly nula nula prd.

ID

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.