Prezidentská amnestie: Atentát to byl

Zdroj: Roman JochPůvodní článek | Všechny komentáře

Roman Joch a Benjamin Kuras – společenský odpad v nájemném žoldu.


ID | 06.01.13 13:28

Plošná amnestie by se měla provádět spíš opačným směrem, udělovat slušným lidem, umožnit jim pobyt ve věznicích, kde budou odděleni od všech těch Jochů a Kurasů :)

Peterczech | 06.01.13 19:24

Vy pravdu né že nemilujete, Vy ji přímo nenávidíte.
Jenže to děláte tak okatě, že Vám ty Vaše pindy nikdo nežere.

ID | 06.01.13 22:02

Skutečnou pravdu je třeba podávat jako delikatesu, jako vybraný pokrm na zlatém podnosu gurmánům s vybraným chováním, pravdu mohou hledat a lovit jen velmi zasvěcení lidé se síťkami na motýly. To je můj šálek kávy.
Když se falešná, kočičí pravda rozhazuje vidlemi jako kravská mrva po poli, když se leje jako pomyje prasatům do koryta, když falešnou pravdu piješ ze džberu jako dešťovou vodu a s praskajícím břichem říháš jako wartburg na plácku mezi paneláky… je to tvůj hrnek kozího mléka, Petereczechu.

Census | 07.01.13 10:40

Z výše uvedených rádobyvtipných příspěvků čpí sympatie s Klausem a jeho amnestií. Autor bude patrně jedním z omilostněných, nebo se ho amnestie v kladném slova smyslu týká nějak jinak (příbuzní, známí nebo je jedním z těch, kteří za ni dostanou zaplaceno). Jinak si tento jeho mravně zcela zvrácený postoj nedovedu vysvětlit. Naštěstí je jeden z mála, což mi vlévá trochu optimismu do žil, že český národ možná ještě není úplně ztracený. Jen je třeba vzít do ruky pořádné koště a nemilosrdně vymést všechny tyhle krysy a parazity někam hodně daleko a hluboko.

ID | 07.01.13 11:30

Zřejmě očekáváte kousek mého textu, který věnuji pouze vám, mlsný muži :)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.