Projekt Zemannasrat.cz: Čtyři důvody, proč nevolit Miloše Zemana

Zdroj: Ondřej KoutníkPůvodní článek | Všechny komentáře

Komentáře na zásadní téma nemohou skončit jinak, než hospodskou rvačkou :)


Polistopadová kulturnost národa neupadla, pouze se změnily proporce zviditelňovaných žánrů, jednotlivých počinů. Bulvární škvár čtou lidé odjakživa, jen se o tom dnes více mluví. Mně osobně otevřel brány ke kultuře po 89′ a k nabažení skvělými dílky především internet, resp. download.
Výtvarníka Černého příliš nevnímám (počínaje a konče jeho růžovým tankem), se spisovatelem Vieweghem mám díky jeho nevraživosti a ješitnosti nevyřízený účet z r. 2000 :), Hanu Zaňákovou považuji za luxusní žesťový nástroj (kornet) – bez cizího nápadu a vedení je to jen marioneta z pozlaceného plechu… no a na Hanspaulce U Tyšerů jsem popíjel pivo, hrál blues a zažil svoje nejdivočejší roky jako pražský student v letech 82-87, tj. v časech, kdy to tam skutečně žilo třeba Ivanem Hlasem, jehož tvorba s Hřebejkem plus mínus souvisí, takže nějaké tvoje prdy a nářky já vnímám spíš jako božskou vůni a zvuk šalmaje :)

ID | 14.11.12 14:43

Součástí velkého talentu je i charisma, které klestí cestu ke slávě jako lampa na přídi korábu. Vím, že to zamrzí, možná i zabolí ale nestačí být jen šikovný, chytrý a nadaný, takový umí být doma v koutě kdejaký čipera… jde o to, co s tvými nervy a s tvým nadáním udělá srážka s publikem, veřejným tlakem, názorem, tam se odděluje zrno od plev a kdo nemá dar silného ega a sebevědomí, nepatří mezi vyvolené, tohle rodiče výchovou nikdy nezařídí, tohle nakládají sudičky do vínku, je to dar od Pánaboha.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.