Prostě hold novináři

Zdroj: Petr HájekPůvodní článek | Všechny komentáře

Kdyby se šéfredaktor Protiproudu, pan Petr Hájek, narodil v Americe (podmínka pro udělení), zasloužil by si Pulitzera :)… jednak tento pražský Mistr politické grotesky, a druhak Kurt Vonnegut, který ho ani jako rodilý Američan z německé krve nikdy nedostal, přestože v USA, zejména mezi nezávislou vysokoškolskou mládeží po dvě generace, jako textař nekompromisně kraloval.

Umět psát o krutých věcech a vyvolávat smích, to je nejvíc, jedno zda v novinařině či beletrii. Tleskám :)

Pod čarou, s láskou, případně ironicky.
Jaroslav Štefec je správný chlap, má prověřený smysl pro humor!
Tereza Spencerová je taktéž správný chlap – literárně kavárenský tlachal(ka). Miluju lidi s transformovaným mozkem, jejich „nepromyšlenou“ snaživost a loajalitu (řekl bych poplatnost společenskému undergroundu?). A zejména její lidsky a internetově humornou minulost. Snad mi pan Ivo Valenta odpustí.
Erik Best (jak bylo zmíněno v článku) je taktéž relativně správný chlap… s železnou pravidelností přichází vždy jako druhý, v závěsu den poté, s úhly česko-národních pohledů, jejichž podstatu pečlivě prostudoval v rámci buďto cizích článků, nebo zejména lidových komentářů v diskuzích, které s oblibou převypráví, ve skutečnosti však čóruje a cituje, stačí sledovat. On za vejplatu.

Jako všechny miss world (až na Taťánu Kuchařovou, která má mozek, krásu od Boha a mega talent, což prokázala ve StarDance) si přeji především mír. Nulandová akbar.

ID

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.