T. Halík: Víra v Boha může politikovi připomínat, že on sám není bůh

Zdroj: Ondřej KoutníkPůvodní článek | Všechny komentáře

Když andělé pláčou.


ID | 24.01.13 15:54

Rozhovor s Tomášem Halíkem na České pozici je jeden z nejodpornějších případů zneužití vážené osobnosti guerillou nájemných a často velmi prolhaných internetových aktivistů páté kolony v České republice.
Tomáš Halík je moudrý muž a ze své ekonomicky zajištěné pozice má nezadatelné právo vyjadřovat své názory na umělohmotné marketingové produkty v prezidentské volební kampani, stejně jako každý řadový občan této země.
Církev ani církevní hodnostáři do politiky nepatří, považuji za velké zklamání, že doposud morálně neposkvrněný muž se rozhodnul zatahovat náboženské úhly pohledu, náboženské stanoviska, navíc v prostředí publicistické knajpy páté cenové skupiny (Babišovy páté kolony)… zatahovat tento vliv na misky vah politického souboje.
Posláním římsko-katolické církve je poskytovat duchovní útěchu věřícím lidem, hospodařit na svém majetku pro dobro svých občanů a potřebných.
Posláním římsko-katolické církve a jejich významných pastýřů není pod zástěrkou sutany navlékat brnění a brousit meče.
Nenechte se již nikdy více zneužít pro přízemní cíle, pane Tomáši Halíku.
Bůh s Vámi.

Albert 001 | 24.01.13 16:10

Ducar, Ducar… člověče, znal jsem jednoho Ducara, jeho otec donášel za války fašistům a on sám estébákům, není to nějaký váš přibuzny?

ID | 24.01.13 16:18

Pokud tomu správně rozumím, je vám přibližně 100 let a nakupujete v Albertu chleba z Agrofertu :)

PS: „přibuzny“ je něco z rodiny anebo případ pro sexuologa?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.