Tatíček versus tatíček

Zdroj: István LékoPůvodní článek | Všechny komentáře

Propaganda přináší názorové střety, ale taky srážky s deprivanty.


ID | 14.01.13 16:42

Neměnit své chování je základem čitelnosti politika.

Změna nastane rozhodně a jelikož jsou oba pánové naopak čitelní, je jasné, že dostojí své rétorice… v případě volby naprosto amébního Karla Schwarzenberga se bude chaos nadále prohlubovat pod taktovkou Kalousků a jeho kmotrů, v případě Miloše Zemana dojde k příklonu k euroasijské hospodářské politice. Já budu hlasovat rozhodně pro Zemana, o ekonomické linii Rusko-Čína-Německo a zbytek „rozumné části“ federální Evropy už hovořím půl roku a nehodlám na tom nic měnit jen proto, že se Andrej Babiš vybarvil jiným směrem, každý řadový občan, byť silný mecenáš, má právo na svůj vlastní názor. Stejně jako já.

Trocha reminiscence z reakce na článek Pozitivní záblesk Klausovy amnestie:

„Možná by nebylo od věci připomenout, že Andrej Babiš není etablovaný politik, ba ani politický aktivista… je to řadový občan, mecenáš, který si může podle svého gusta přisadit na kteréhokoliv politika vyzbrojeného mandátem, s jehož jednáním anebo postoji se neztotožňuje, stejně jako kibicové Matějka anebo Vašina. Útočit na autenticitu Babišových anebo jakýchkoliv jiných bloggerských textů je projevem virtuálního deprivantství, má-li někdo potřebu přebíjet trumfy, nechť předvede vastní palebnou sílu a neškemrá o pomoc u šerifa.“

 

PS: Jsem rád, že jako tradičně se druhý den ozvalo hned několik profesionálních politických moudrologů (politologů) s téměř totožnými připomínkami.

Peterczech | 14.01.13 18:32

Krátká řeč – ozdoba lidstva
Naprosto marně jsem se snažil pochopit, co vlastně chcete říci.
Nakonec mi to přece jen došlo – Vy totiž nemáte co říci. Jste úplně prázdný, bezcenný. Akorát chcete být vidět. (A vlézt Klausovi do řiti, to zejména, Vy Jakle-2.)

ID | 14.01.13 18:50

  • Nedošlo.
  • Aby došlo, pro vás bych to musel převyprávět ve stylu popisků pod obrázky ve slabikáři.
  • Na webových stránkách, kde chce být každý, opakuji každý včetně redakce „jen vidět“, bych se motivací jednání komentátora ID příliš nezabýval, Petereczechu.
  • O lezení do řiti toho moc nevíte, hošane… štípe to jak sviňa :), pochopení, což jste měl na mysli, se vyjadřuje prostřednictvím poměrně složitých rituálů, například myšlením, vytvářením a zveřejňováním osobních názorů.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.