Terorismus není jenom džihád

Zdroj: Jan SchneiderPůvodní článek | Všechny komentáře

Jeden ze tří výprasků Jana Ornelly Schneidera, skvělého novináře, spolubojovníka a především žlučovitě nenávistného dědka jarmulky.


ID | 08.09.12 09:00

V článku mi schází jakékoliv zmínky o americkém terorismu ve Vietnamu, Afghánistánu, Íráku, izraelském terorismu v Palestině, Jordánsku, Sýrii a aktuálně připravovaném izraelském terorismu v Íránu.

ID | 08.09.12 11:54

No, já mám tak nějak pocit, že posledních 100 let je územím Spojených států celý svět, podle skutečnosti, kde všude si berou amíci místní záležitosti za „své vlastní“ a tam, kde neexistují důvody pro spásu světa (rozuměj vojenskou intervenci anebo rovnoměrnou finanční investici mezi znepřátelené strany), rádi si je nad prázdnícími se měšci ve vojenských koncernech vymyslí :)
S výčtem světového terorismu bych začal u zásadních položek, tzn. primárních teroristických útoků a teprve pak se soustředil (pokud píšete na počet znaků) na odvetné akce, to znamená všechny ty arabské a palestinské, pane Schneidere.

ID | 08.09.12 22:57

Když půjdu popředu, budete žádat, abych chodil pozadu. Když se budu smát, budete žádat, abych plakal. Když se podívám doleva, budete tvrdit, abych se koukal doprava. Když budu zpívat, budete žádat, abych mluvil. Když napíšu článek, zve­ličíte význam komentářů. Když začnu komentovat, zveličíte význam článků.
Je v tom princip :)… velice průhledný prehistorický princip židovského chování, vyvolávat na cizím území zmatek a ze zmatku těžit vlastní výhody.
Já píšu články, pokud mám potřebu psát články. A píšu komentáře, pokud mám potřebu psát komentáře. Pokud mám potřebu mlčet, mlčím.

Undisputed truth | 12.09.12 10:38

Bravo, koukám, že jste se snad změnil. Sice se stále hádáte, ale když už prohráváte v rovině argumentů, neuchylujete se k vulgaritám jako dříve. Byť jste tuto slovní při s Ivanem v mým očích prohrál, máte můj obdiv, že neurážíte jak dřív. Článek nesahá ani po patu těm politickým z českého prostředí, kde se pohybujete o poznání lépe – možná tudy vede cesta vyvarovat se psaní ne-zrovna-kvalitních článků.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.