Václav Klaus mladší

Zdroj: Václav Klaus ml. | Původní článek | Všechny komentáře

Neschopné elity EU tváří v tvář muslimskému teroru. Obhajoval by Churchill nacisty? Kdo zavelí? „Semknout se“ kolem architektů rozvratu Evropy? Pošleme je k čertu!


Prima. Mně se moc líbí dikce pana Václava Klause mladšího. Vždycky jsem si myslel, že je to takový umírněný chlapík, který si sakra rozmyslí, jestli půjde do střetu s pro­tivníkem, aby si příliš nezavdal s ohledem na svoji budoucí kariéru, sledoval jsem podrobně jeho střet s Martinem Romanem v cause pražského gymnázia PORG.

Je moc dobře, že se v jeho osobě snoubí touha vidět a vyjadřovat pravdu, nebrat si servítky za každou cenu, a zároveň nezpochybnitelné rysy kvalitního vzdělání, život­ní moudrosti, dobrého vychování a vědomí nutnosti neklesnout na úroveň populis­tických frází (jen občas si rejpnout lidově srozumitelným jazykem)… jako se to v opozičních hnutích dnes často a prvoplánově děje! Je tam vetknutá síla rodové klausovské osobnosti. Takový člověk je schopen ovlivnit dialog mezi veřejností a establishmentem a hledat a nacházet konsensus. Něco dobrého se tady klube. Jo! :)

ID

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.