Žirafy

Zdroj: Redakce ProtiproudPůvodní článek | Všechny komentáře

Moje holky, které jsem osudově miloval, byly vždy o půl nebo i celou hlavu vyšší.

Nejsem kdovíjak vysoký, spíš prcek metr sedmdesát (stejně jako Tom Cruise, Diego Maradona, Al Pacino, Charlie Chaplin, Jan Kraus, Dustin Hoffman, Roman Polan­ski, Matt Damon – jen pro ilustraci, nikoliv srovnání… a vždycky se pro polibek ta moje milovaná žirafa docela ráda „sehla“, občas jsme chodili za sebou medvědím krokem jako vláček v objetí okolo pasu :)

Pochod Prahou – „Milostná Dvojice Prague Pride“, jsme zažívali poměrně často a lidé (nebo spíš turisté) si nás občas i fotili, zastavili nás a požádali o snímek. Možná jsme působili komicky, já ale vím, že z nás vyzařovala velká vzájemná láska, neustálé let­mé doteky, pohlazení a ujišťování se o vzájemné přítomnosti, pocity štěstí v očích. Jsou to věci, snad jen dočasně in memoriam, ale nikdy nezapomenu.

Duhové pochody Prague Pride jsou naprostá blbost a demonstrace devianství. Adre­nalina Krnáčová hledá jen politicky adrianovou zábavu. Svoji sexualitu si má člověk střežit v soukromí jako oko v hlavě. Homosexualita je otázkou volby, není geneticky podmíněná, vzniká nenápadně v procesu formování (vy)chování, vzniká díky nená­padným kontroverzním sociálním podnětům, které ovlivňuje fyzická krása, nebo naopak fyzický nebo osobnostní handicap, homosexualita je otázkou vlastního roz­hodnutí a v žádném případě by se neměla povyšovat na protesty proti cítění a kultu­ře většinové společnosti. Souhlasili by s tím všichni gayové a lesby, které osobně znám a mají mozek v hlavě. Není jich mnoho. Ti nebo Ty z nich, kteří ten mozek v hlavě a především talent mají, jsou poměrně úžasní lidé. Nikdy by nikoho svojí odlišností z vlastního rozhodnutí neobtěžovali, nemluvili by o genech a právech na důstojný život. Důstojný život formuje snaha a víra, která nezávisí na pohlaví, sexuální orientaci ani místně a ústavně zakotvených právech. Na Koránu, Bibli ani Talmudu. Pouze na morálce a intelektu.

ID

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.